Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Ortaklarımız
  3. Tülay Arkan

Tülay ARKAN

Tülay ARKAN

1967 yılında Ankara’da doğdu. 1990 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık stajını Ankara’da tamamladı. 1992-1997 yıllarında serbest avukatlık yaptı. 1997-2014 yılları arasında Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda Hukuk Müşaviri ve Ticaret ve Sanayi Müdürü olarak çalıştığı dönemde farklı Tüketici Hakem Heyetlerinde ve İnsan Hakları İl Kurulunda görev aldı. 2014 yılında bu kurumdan emekli olduktan sonra Tüketici Hukuku ve Sözleşmeler Hukuku konularında bilirkişilik yaptı. 2014 yılından bu yana serbest avukatlık yapmaktadır.

Farklı tarihlerde; Avrupa Birliği Temel Eğitimi, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları, Kalite Yönetimi Sistemleri, Milletlerarası Tahkim, Tüketici Hakları, Çalışma Hayatı ve Sosyal Güvenlik, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve Avrupa İnsan hakları Mahkemesi İçtihatları konusunda Eğiticilerin Eğitimi, AB Hibe Fonları Proje Hazırlama Eğitimi, Temel Tahkim Eğitimi, Uzlaşma Eğitimi, Arabuluculuk Temel Eğitimi ve Yenileme Eğitimleri, İş Hukuku Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimleri gibi mesleki eğitimlerin dışında, Hafıza ve NLP Teknikleri, İletişim ve İnsan İlişkileri, Problem Çözme Teknikleri, Stres Yönetimi, Zaman Yönetimi, Toplantı Yönetimi gibi kişisel gelişime yönelik eğitimler aldı.

Halen 546 sicil numarasıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıt olup, avukatlık yanında aktif olarak arabuluculuk yapmaya devam etmektedir.

Geri Dön
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et