Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Ortaklarımız
  3. A. Zerrin Bostanci

A. Zerrin BOSTANCI

A. Zerrin BOSTANCI

1969 yılında Gaziantep’te doğdu. Orta ve Lise eğtimini Gaziantep Anadolu Lisesinde tamamladıktan sonra, 1996 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdi. Avukatlık stajı ardından Makina ve Kimya Endüstrisi Kurumunda Avukat olarak meslek hayatına başladı. MKEK Genel Müdürlüğünde 8 yıl boyunca Uluslararası Sözleşmelerde müzakere ve sözleşme avukatlığı yaptıktan sonra, 2009 yılında serbest avukatlık yapmaya başladı, ağırlıklı olarak şirket danışmanlığı, ticaret, iş, tüketici ve aile hukuku alanlarında avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Farklı tarihlerde; Marka Koruması ve Patent, Örgütte İnsan İlişkileri ve İletişim, Etkili Konuşma ve Sunum Teknikleri, İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği, Şirketler Hukuku, Dış Ticaret ve Uluslararası Nakliye, Proje Yönetimi, Tedarikçi Yönetimi, SSM Projeleri ile ilgili Offset Anlaşmaları, Kamu İhale Kanunu ve Uygulamaları, Sözleşme Hukuku, Müzakere Teknikleri, Uluslararası Tahkim, Rekabet Hukuku, Toplam Kalite Yönetimi, İnşaat Sözleşmeleri ve Gayrimenkul Hukuku, İdare ve Özel Hukuk açısından Enerji Piyasaları, Uluslararası Arabuluculuk Eğitimi (Mediators Beyond Borders-MBB-New York), Arabuluculukta Eğitimcinin Eğitimi, Arabuluculuk Temel Eğitimi ve Yenileme Eğitimleri, İş Hukuku Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimleri almıştır.

Halen 458 sicil numarasıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıtlı olup, avukatlık yanında aktif olarak arabuluculuk yapmaya devam etmektedir. İyi seviyede İngilizce ve orta seviyede Almanca bilmektedir.

Geri Dön
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam