Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. A Plus
  3. Hizmet Kalitesi

Hizmet Kalitesi

Arabuluculuğa inanıyor, arabuluculuk yöntemi ile uyuşmazlık taraflarına barış getirmeyi seviyoruz.

Hizmet koşullarını geniş ve ulaşılabilir bir zemine oturtarak, deneyimli kadromuzla birlikte birçok merkezden ulaşılabilir bir kurum olma gayesini taşıyoruz.

Birçok merkezden ulaşılabilir bir kurum olma gayesini taşıyoruz…

Bu çerçevede; Ankara merkez ofisimizde bir adet 6, iki adet 8, iki adet 10, bir adet 20 kişilik toplantı odaları ve 230 kişilik konferans salonuyla hizmet veriyoruz. Ayrıca Antalya’da şubesi bulunan merkezimiz bu bölgede bir adet 12 ve bir adet 6 kişilik toplantı odalarıyla faaliyetini sürdürüyor. Çorlu şubemiz ise üç adet 10 kişilik toplantı odasıyla hizmet vermeye devam ediyor.

Merkez Ortaklarımızın, Çözüm Ortaklarımızın, Bağlı Arabulucularımızın ve Arabuluculuğa Gönül Verenlerin ayrıca bu merkezlerden yararlanmak isteyen gerçek ve tüzel kişilerin; arabuluculuk, tahkim, eğitim ve danışmanlık konularında faydalanabilmeleri amacıyla kurduğumuz çatı altında, markamıza yakışır düzeyde kurumsal, etik değerlerimizin de dışına çıkmadan A+ hizmet kalitesi güvencesi veriyoruz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Tamam