Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Ortaklarımız
  3. Gülnur Berber Civelek

Gülnur BERBER CİVELEK

Gülnur BERBER CİVELEK

1979 yılında Kastamonu’da doğdu. 2002 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık stajına başladı. Gazi Üniversitesi Hukuk Fakültesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde İş ve Sosyal Güvenlik Hukuk Master derecesini tamamlamıştır. 2003 yılından bu yana ağırlıklı olarak Şirket Danışmanlığı, İş Hukuku alanında avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Farklı tarihlerde; Kamu İhale Mevzuatı Sertifika, İş Hukuku Yargıtay İlke Kararları Zirvesi Seminerleri, Yeni Borçlar Kanununun İK’ya Etkileri Eğitimi, Yeni Konkordato Hukuku Eğitimi, Tasarrufun İptali Davaları Eğitimi ve Uygulamaları, Arabuluculuk Temel Eğitimi, İş Hukuku Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimleri almıştır. Halen 6873 sicil numarasıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıt olup, avukatlık yanında aktif olarak arabuluculuk yapmaya devam etmektedir. Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Geri Dön
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et