Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Ortaklarımız
  3. Çağatay İlkhan

Çağatay İLKHAN

Çağatay İLKHAN

1977 yılında Diyarbakır’da doğdu. 2002 yılında Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık stajına başladı. 2004 yılında kendi hukuk bürosunu kurdu. Bu tarihten beri serbest avukat olarak çalışmaktadır. Ağırlıklı olarak şirket danışmanlığı, ticaret hukuku, iş hukuku, tüketici hukuku, tazminat hukuku, aile hukuku, icra ve iflas hukuku, kentsel dönüşüm ve kamulaştırma hukuku, enerji hukuku, sağlık hukuku, fikri mülkiyet hukuku ve inşaat hukuku alanlarında avukatlık mesleğini icra etmektedir. Bir dönem baronun çeşitli kurullarında başarıyla görev alarak çalışmıştır.

İş güvenliği ve iş kazalarına ilişkin uzmanlık sınavını kazanarak, belli sınıfta uzmanlık belgesi sahibidir. Farklı tarihlerde çeşitli eğitim ve seminerlere katılmıştır. Bunlardan bir kısmı; Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Danışman Avukat Sertifikası, Ailenin Korunması ve Kadına Yönelik Şiddetin Önlenmesine Dair Yasa ve Boşanma Davaları, Eşler Arasında Mal Rejiminden Kaynaklı Davalar ve Tasfiye Davaları, Sağlık Hukuku, Enerji Hukuku, Fikri Mülkiyet Hukuku, Vergi Hukuku, Tazminat, Hesaplama ve Aktüerya Hukuku, Toprak Hukuku, Kentsel Dönüşüm, İş Güvenliği ve İş Kazaları, Bankacılık ve Sermaye Piyasası, İdari Yargı, HMK-İstinaf ve CMK-İstinaf konularını içeren sertifikalardır. Arabuluculukla ilgili olarak; Arabuluculuk Temel Eğitimi ve Yenileme Eğitimleri, İş Hukuku Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimleri almıştır. Yine arabuluculuk ile ilgili birçok seminer ve konferansa katılmış en son Anlaşmazlık Yönetimi, Arabuluculuk ve Toplumsal Uzlaşı Kongresine katılarak katılım sertifikası almıştır. 1330 sicil numarasıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıtlı olup, avukatlıkla beraber arabuluculuk sürecinin başından beri aktif olarak arabuluculuk yapmaya devam etmektedir.

Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Geri Dön
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et