Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. A Plus
  3. Arabuluculuk Merkezinde Biz

Arabuluculuk Merkezinde Biz

Konusunda uzman ve donanımlı kadromuzla, hukuki bilgi birikimini arabuluculuk yetenekleri ile birleştirerek uyuşmazlıklara yaratıcı çözümler getirmek üzere bir araya geldik, uyuşmazlık çözümünde tarafların ortak menfaatlerini bularak, onlara kaybedeni olmayan çözüm modelleri öneriyoruz.

Uyuşmazlıkların arabuluculuk yöntemiyle çözümünün; tarafların birbirleri ile kişisel, ticari ve sosyal ilişkilerini sürdürebilmelerini sağladığı gibi toplumsal barışa da hizmet ettiğinin bilincindeyiz.

Arabuluculuğun çağdaş yöntemlerinden haberdar, işbirliği çerçevesinde temasta olduğumuz arabuluculuk merkezleriyle dış dünyadaki uygulamaların da içinde, bilgili, donanımlı, arabuluculuk alanının ülkemizdeki ve dünyadaki liderlerinden oluşan bir ekibiz.

Arabuluculuk alanının ülkemizdeki ve dünyadaki liderlerinden oluşan bir ekibiz.

Hali hazırda; yurtdışında İtalya’da ADR Center, Hollanda’da Schonewılle & Schonewılle Legal Mediation ile çözüm ortaklığımız bulunmakta olup, farklı ülkeler deki arabuluculuk merkezleri ile görüşmelerimizi sürdürmekte ve hizmet ağımızı çok daha geniş coğrafyalara yayma konusunda titizlikle çalışmaktayız.

Ayrıca; hızla değişen ve gelişen dünyada arabuluculuk mesleğinin geleceğinin olmazsa olmazı olarak düşündüğümüz ON-LINE arabuluculuk mekanizması için ulusal ve uluslararası alanda hizmet verebilmek amacıyla çalışma ve yatırımlarımız da devam etmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et