Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Ortaklarımız
  3. Muhammed Berent Özşahin

Muhammed Berent ÖZŞAHİN

Muhammed Berent ÖZŞAHİN

1987 yılında Ankara’da doğdu. 2009 yılında Konya Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık stajına başladı. 2010 yılından bu yana ağırlıklı olarak ticaret, iş, tüketici ve ceza hukuku alanlarında avukatlık mesleğini yapmaktadır.

Farklı tarihlerde; Tüketici hukuku, Bilişim Hukuku, Adli Bilişim Hukuku, Enerji Hukuku, Kamu İhale Hukuku, Fikri Haklar Hukuku, Adli Tıp ve Adli Bilimler, CMK Zorunlu Müdafilik, Türk Ceza Mevzuatı Uygulamaları Kapsamında Adli Tıp ve Otopsi, Türk Ceza Mevzuatı Uygulamaları Kapsamında Çocuk Adalet Sistemi, CMK Merkezi Yabancılar Hukuku Uygulamaları, Adli Yardım Hukuku, Ankara Barosu Gelincik Projesi, Uluslararası Mülteciler Hukuku, Uzlaştırmacı Avukatlık, E- tebligat ve UYAP kullanımı, Yapay Zekâ Hukuku, Ankara Barosu Avukatlarına Yönelik Seks İşçiliği Mevzuatı ve Uygulamaları konularında eğitimler aldı. Ankara Barosu Ticaret ve Borçlar Hukuku Kurulu’nun 2014-2018 yılları arasında Başkanlığını yürütmüştür. 2015 ve 2017 yılları arasında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde uzlaştırmacılık görevini de icra etmiştir.

2016 yılında, 8963 sicil numarasıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıt olmuştur. 2018 yılında İş Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimine katılım sağlayarak bu tarihten itibaren aktif olarak arabuluculuk görevini yapmaya başlamıştır.

Orta seviyede İngilizce ve Azerice bilmektedir.

Geri Dön
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et