Bizi Takip Edin!
Dil Seçimi:
  1. Ana Sayfa
  2. Ortaklarımız
  3. Naci Kunter Bozkurt

Naci Kunter BOZKURT

Naci Kunter BOZKURT

1987 yılında Ankara’ da doğdu. 2010 yılında Ufuk Üniversitesi Hukuk Fakültesini bitirdikten sonra avukatlık stajına başladı. 2011 yılından bu yana ağırlıklı olarak idare, iş, tüketici, sözleşmeler ve ceza hukuku alanlarında avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Farklı tarihlerde; Kamu İhale Hukuku, Enerji Hukuku, Rekabet Hukuku, Avrupa İnsan Hakları Sözleşmesi ve İnsan Hakları, CMK Zorunlu Müdafilik, Türk Ceza Mevzuatı Uygulamaları Kapsamında Adli Tıp ve Otopsi, Türk Ceza Mevzuatı Uygulamaları Kapsamında Çocuk Adalet Sistemi, CMK Merkezi Yabancılar Hukuku Uygulamaları, Ankara Barosu Gelincik Projesi, Avrupa Birliği Projesi Kapsamında Adli Yardım Hukuku, Amerikan Barolar Birliği Uluslararası Mülteciler Hukuku, Uzlaştırmacı Avukatlık, Sözleşme Hazırlama ve İnceleme Teknikleri, Konkordato ve Konkordato Komiserliği konularında eğitimler aldı.

2015 ve 2017 yılları arasında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı bünyesinde uzlaştırmacılık görevi de icra etmiştir. 2016 yılında, 8754 sicil numarasıyla Adalet Bakanlığı Arabuluculuk siciline kayıt olmuştur. 2018 yılında İş Hukukunda Arabuluculuk Uzmanlık Eğitimine katılım sağlayarak bu tarihten itibaren aktif olarak arabuluculuk görevini yapmaya başlamıştır.

Orta seviyede İngilizce bilmektedir.

Geri Dön
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et